HEMEN BAŞVUR Yılın En İyi Eğitim Markası Ödülü | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Yılın En İyi Eğitim Markası Ödülü

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Yılın En İyi Eğitim Markası Ödülü


Yılın En İyi Eğitim Markası Ödülü

Bu yıl 2.si düzenlenecek olan Türkiye Lider Marka Ödülleri'nde iş, eğitim, sanat ve edebiyat alanında başarılı çalışmalar gerçekleştiren, faaliyet gösterdiği alanın gelişimine katkı sağlayan markaların ödüllendirildiği  "2020 Türkiye Marka Ödülleri organizasyonunda Yılın En İyi Eğitim Markası" ödülünü Ortadoğulular Eğitim Kurumları aldı.

 

21 Nisan 2020'de Swiss Hotel Bosphorus’da gerçekleştirilmesi planlanan fakat Covid-19 (Corona) salgını nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen ödüller sunuculuğunu Özge Ulusoy ve Eser Yenenler'in yapacağı etkinlikte akademik başarılarının yanı sıra sportif alandaki başarılarıyla da eğitim sektöründe ön plana çıkan Ortadoğulular Eğitim Kurumları “Yılın En İyi Eğitim Markası” ödülüne layık görüldü.

 

BU GURUR HEPİMİZİN

 

“Yılın En İyi Eğitim Markası” ödülünü alan Ortadoğulular Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Ümit Cenik, "18 yılı aşkın deneyimimiz, 19 şubemiz, 4 bini aşkın öğrencimiz ve 350 öğretmenimiz ve çalışanlarımız mesai arkadaşlarımız adına aldığımız ödülle büyük bir gurur yaşıyoruz. Çocuklarımıza akademik başarı yanında ulusal ve evrensel değerlerin kazandırılmasında, dürüstlük ve çalışkanlığın vazgeçilmez bir hayat ilkesi olduğunu da öğretmeye çalışıyoruz. Çocuklarımızın sosyal, üretici, yorumlayıcı, sorgulayıcı, teknolojiyi doğru kullanan bireyler olarak hayata hazırlamayı eğitim anlayışımızın temel ilkesi olarak kabul ediyoruz. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak gelecek yıllarda eğitime yön vermeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

ANKARA’DAKİ ÖZEL OKULLAR

Ankara’daki özel okullara bakıldığı zaman insanların karşısına birçok seçenek çıkmakta ve bu seçenekleri kısıtlamak için veliler bazı sorularına c...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara Yenimahalle En İyi Dershane

Ankara Yenimahalle En İyi Dershane

Günümüzde okulda alınan eğitimin yanı sıra çoğu öğrenci ekstra bir yardıma ihtiyaç duymaktadır. Bu doğrultuda kişilerin ilk aklına gelen kurum ders...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.