HEMEN BAŞVUR Sincan Dershaneleri | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Sincan Dershaneleri

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Sincan Dershaneleri


Sincan Dershaneleri

Sincan dershaneleri konu başlığımızda nüfus olarak Ankara nın en kalabalık ilçesine sahip olan Sincan semtinde dershane araştırmasına başlamıştık Sincan dershaneleri genel olarak baktığımızda kendi içinde butik dershane ve normal 13-16 kişilik gruplardan oluşmaktadır.

Sincan dershane konusunda iyi bir semt mi?

Sincan dershaneleri araştırmamızda gezmiş olduğumuz kurumlarda genellikle matematik ve geometri dersi olarak yaz kampıyla başlamaktadır. Burda ki amaç öğrencilerin sayısal derslerinden eksik olduğu konuları kapatmak ve tekrar yapmış olmaktı. Hafta içi olan yaz kampı genelde 200 saate yakın verilmektedir. Kayıtlı olan öğrencilere ücretsiz olarak bu imkanı sağlayan eğitim kurumları da vardır. Yaz kampı sonrasında öğrencilere seviye tespit sınavı yaparak gruplarını oluşturup dönem içerisinde de yapacakları deneme sınavlar ve ödev takipleriyle sınıf değişiklikleri yapmaktadırlar.

Sincan dershaneleri araştırmamızda gözlemlerimiz yeni müfredata göre hazırlanan konu anlatım soru bankası olarak yayınlar öğrencilere ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Sincan dershaneleri öğrencilere birebir etüt imkanı sağlamakta olup bazı kurumlarda etüt öğretmeni ve stajyer öğretmen yerine kendi ders hocalarından temin etmektedir. Kurumlarda gözlemlediğimiz 5-6 yıllık dershane tecrübesi olan öğretmenlerdi.

Sincan dershaneleri veli bilgilendirme sistemine de özen göstermiş velilerin öğrencileri takibi için mail adreslerine şifre gönderip denme sonuçlarını devamsızlıklarını takip etmeleri sağlanmıştır. Öğrencilerin ödev takiplerini rehber öğretmenleri yakından takip edip velilerine de birebir olarak bildirmektedirler. Velilerimiz sincan dershaneleri araştırmasında saymış olduğumuz örneklere bakarak öğrencilerine iyi bir eğitim almasını sağlayabilirler.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankaranın en disiplinli dershanesi

Ankaranın en disiplinli dershanesi

Ankara`nın en disiplinli dershanesi , hakkında makalemde sizleri bilgilendireceğim.

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri YKS dershanesi Ankara

YKS dershanesi Ankara

Yks dershanesi Ankara başlıklı makalem ile başkentimiz olan Ankara’dan ve Ankara’daki yks dershanelerinden kısaca bahsedeceğim.

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.