Eğitim

Şentepe Dershane | En İyi Şentepe Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Şentepe Dershane | En İyi Şentepe Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Her sene hızla büyüyen bir nüfusun yetiştiği bir ortamda iyi bir gelecek hazırlamak ancak iyi bir eğitim ile mümkün olmaktadır. Bu hedefe ulaşmak için sadece okul sıralarında alınan eğitimler çoğunlukla yeterli olmamakta ek desteklere ihtiyaç duyulmaktadır. Kalabalık sınıflarda, düşük kalitede eğitim sağlanmakta bu durum öğrencilerin başarısını düşürmektedir. Şentepe dershane öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak ve onları geleceğe güvenle taşımak için hizmet vermektedir.

Modern ve işinde tecrübeli eğitimci kadrosu sayesinde öğrencileri sadece akademik başarı odaklı değil aynı zamanda sosyal hayattaki becerilerini geliştirici fikirlerle de eğitmektedir. Hayata yeni başlayan gençlerin bu zor çağlarında onlara psikolojik destek sağlayarak bilinçsel seviyelerinin rahatlatılması ve depresyondan uzaklaşmaları sağlanmaktadır. Geleceğe güvenle bakan, stresten uzak öğrencilerin daha başarılı oldukları bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Onların daha huzurlu olmaları akademik başarılarını arttırmaktadır.

Hizmetlerimiz

Şentepe dershane mevcutta bulunan elit liselerde okunabilmek için girilen LGS, lise sonrası girilen yükseköğretim sınavları olan TYT, AYT, YDT sınavlarında öğrencilerine kaliteli eğitimler sunmaktadır. Yoğunlaştırılmış programlar sayesinde öğrencilerin birden fazla soru bankasından faydalanmaları sağlanmaktadır. Farklı soru bankları ile çalışan öğrenciler konulara farklı bakış açılarından bakmayı başarmakta ve daha iyi öğrenmektedir. Minimum seviyede oluşturulan sınıfları sayesinde öğretmen öğrenci ilişkilerinin yakınlaşması sağlanmaktadır. Öğrencinin eğitimciye kolay ulaşabilmesi, eğitimcinin birebir ilgi ve öğretisi konuların daha rahat anlaşılabilmesine olanak sağlamaktadır.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Sınavlar öncesi hazırlık amacıyla 9’cu, 10’cu, 11’inci sınıflara özel kurslar açılarak çocuklarınızın okullarda almış oldukları eğitim seviyesi bir üst seviyeye taşınmakta, eksiklikleri giderilerek başarıları katlanmaktadır. Okullarda anlaşılamayan konular profesyonel eğitimci kadromuz, minimize oluşturulmuş sınıflarımız sayesinde öğrencilerin anlayabileceği düzeyde verilmektedir. Sınıflarımız aynı düzeye sahip öğrencilerden oluşturulmakta bu da eğitimin kalitesini arttırmaktadır.

Şentepe dershane öğrenci başarısının sadece eğitimle tamamlanamayacağını bilmektedir. Konusunda uzman kadromuzla sunduğumuz rehberlik ve psikolojik danışmanlık hizmetleriyle çocuklarınızın rahatlaması sağlanmaktadır. Sınavlar sonrası tercihlerinde verilen rehberlik hizmetleri ile geleceklerine dair kararlarda ilgi alanlarını tercih etmeleri sağlanmaktadır. Sosyal ilişkileri güçlü psikolojisi rahat öğrenciler sadece sınavlarda değil tüm hayatlarında karşılaşacakları sorunlarda daha başarılı olmaktadırlar. Başarının anahtarı ise tarafımızca verilmektedir.

Şentepe Dershane | En İyi Şentepe Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Dershaneler ülkemizdeki eğitim kurumlarından biridir ve MEB’e bağlı olarak çalışmaktadırlar. Çeşitli geçiş sınavlarına hazırlık için, okullardaki eğitimlere destek için ve KPSS için ayrı ayrı ya da tek bir kurumda hizmet veren birçok dershane vardır. Öğrenciler genellikle sınavlara hazırlık için dershanelerden destek almayı seçerler ve velilerin de desteğiyle alacakları sonuçları en iyi seviyeye taşırlar. Elbette bu seviyenin taşınmasında en önemli kıstas kurumun eğitim kalitesidir. Biz Şentepe Dershaneler ailesi olarak kurumumuzun eğitim kalitesinden eminiz ve sizin de bunu yakından tanıyıp başarıya ulaşmanızı isteriz.

Dershanelerin Eğitim Kalitesinin Belirleyicileri

Bir eğitim kurumunun kalitesini dillendirebilmek için kaliteli eğitmenlere ve o eğitmenlerin de denetimini sağlayan bir yönetime ihtiyaç duyulur. Yönetim eğitmen seçiminde ne denli seçiciyse eğitim seviyesi de o denli kaliteli hale gelecektir. Elbette burada bir hiyerarşiden söz etmiyoruz. Eğitmenler, yönetim, diğer kurum çalışanları, öğrenciler ve veliler bir aile haline gelmeli ve kalitenin seviyesini birlikte tartışabilmeliler. Kurumun her bir üyesi dershane için ayrı bir öneme sahip olmalıdır. Eğitmenlerin eğitici ve dışa dönük yapıda olması daha iyi sonuçlar doğurmaktadır ve öğrencilerin eğitim seviyesine daha hızlı etki etmektedir.

Kullanılan Kaynaklar

Bir dershanenin eğitiminin kalitesinin bir diğer belirleyicisinin de kullanılan eğitim kaynakları olduğunu söylememiz mümkündür. Kaliteli hazırlanmış soru bankaları ve konu anlatımlarının öğrenciye sunulması, sınavlara hazırlıkta ve eksiklerin hızlıca kapatılabilmesinde başlı başına bir unsurdur. Eğitmenlerin desteğiyle oluşturulan eğitim kaynakları öğrenciyi bulunduğu seviyenin çok daha üstüne taşıyabilecek nitelikte olmalıdır. Tıpkı Şentepe Dershaneler eğitmenlerinin yaptığı gibi.

Şentepe Dershane | En İyi Şentepe Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Bütün bu tanım ve değerlendirmelerimizin ardından kurumumuzdan bahsedebiliriz. Şentepe Dershaneler Yenimahalle’de ve tüm Ankara’da adını duyurmuş bir kurumdur. Verdiğimiz eğitimin kalitesi tescillidir. Geçmiş başarılarımız gelecekte elde edeceğimiz başarıların referansıdır. Öğrencilerimiz ve velilerimiz senenin başından sonuna hatta sonrasına da ailemizin birer parçası olurlar ve bütün süreçte iletişimimiz devamlılık arz eder. Bütün öğrencilerimizin seviyesine uygun sınıflarda, kaliteli ve tamamlayıcı eğitimlerimizi sunmaktayız. Eğitim kalitemizi sıklıkla yaptığımız seviye tespit ve deneme sınavlarıyla da incelemekteyiz. Öğrencilerimizin eksiklerini bu sınavlar sayesinde fark ederek özel olarak rehberlik desteği sunmaktayız. Bu sebeple bizim kurumumuzda başarı bir tesadüf olmaktan çıkar. Sen de ailemize katıl, geleceğin yükseklerde şekillensin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir