HEMEN BAŞVUR Kızılay butik dershane | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

Kızılay butik dershane

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Kızılay butik dershane


Kızılay butik dershane

Kızılay butik dershane

Kızılay butik dershane seçenekleri standart dershaneler kadar fazla olmasa da; alacakları eğitim desteğini alanında en iyi ve eğitimi en güçlü kurumlardan sağlamak isteyenler için uygun alternatifler bulunmaktadır. Farklı eğitim modelleri ve üstün hizmet anlayışı ile butik dershaneler; pek çok ebeveyn tarafından tercih edilen kurumlar olma yolunda hızla ilerlemektedir. Dershanelere alternatif olarak gösterilen, fakat klasik dershane anlayışının çok üstünde eğitim desteği alabileceğiniz Kızılay butik dershane seçenekleri; Ankaranın en başarılı dershaneleri olarak bilinen kurumlar bünyesinde ayrıcalıklı eğitim hizmeti sunmaktadır.

Butik dershane nedir?

Öncelikle “ butik dershane nedir “ sorusu ile başlayalım isterseniz. Bu kurumlar henüz yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı için, butik dershane kavramı ile ilgili net bir bilgi vermek yararlı olabilir. Butik dershaneler; normal dershanelere göre daha az öğrenciye eğitim desteği sağlayan, dolayısı ile kayıt yaptıran öğrencilere kendi öğrenim düzeylerine uygun olan sınıflarda eğitim alma olanağı tanıyan bir kurumdur.  Sınıf mevcutları kurumdan kuruma değişse de; genellikle 3-5 ya da 4-6 kişilik sınıflar tasarlanmaktadır. Küçük gruplarla eğitim almanın, öğrencinin ders başarısı ve motivasyonu üzerinde çok etkili olduğu herkesçe bilinmektedir. Sınıf mevcudu ne kadar az olursa öğretmenin öğrenci başına ayırabileceği zaman da o kadar fazla olacaktır. Ve bu zaman dilimi birebir ders gibi düşünülebilir. Öğrencinin anlayamadığı konularda destek sağlayan öğretmen, sonuca ulaşamayan soru çözümlerinde de yol göstericidir. Kızılay butik dershane tarafından sunulan ayrıcalıklar bununla sınırlı değil elbette.

Bireysel koçluk sisteminin yaygın olarak kullanıldığı butik dershanelerde; bireysel eğitim programları öncelik kazanmaktadır. Öğrencilerin öğrenme dilleri esas alınarak, en çabuk ve en etkin şekilde kavrayabilecekleri çalışma sistemi tercih edilmektedir. Bu süreçte öğrenci bireysel eğitim koçu tarafından takip edilmekte, uygulanan eğitim modelinin öğrenci üzerindeki olumlu ya da olumsuz etkileri tayin edilmektedir. Ayrıca öğrencinin sadece dershane içi eğitim planlaması değil, evde yürüteceği ders planlaması da bireysel koçu tarafından yapılmaktadır. Kızılaydaki butik dershaneler için; en çok özen gösterilen konulardan biri de eğitimci kadrosudur. Eğitimci kadroları genellikle öğretme becerisi yüksek, öğrencilerle iletişimi güçlü olan deneyimli öğretmenlerden seçilmektedir. Bu da öğrenmeyi öğrenme yolunda adım adım ilerleyen öğrencilere uygun şekilde destek sağlanabilmesi demektir.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Mamak AYT TYT dershanesi

Mamak AYT TYT dershanesi

Mamak AYT TYT dershanesi alanında başarılı eğiticileri ile hizmet veren kurumlar olup yeni sınav sistemine göre derslerin işlendiği bir kurumdur. B...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankara LGS hazırlık kursları

Ankara LGS hazırlık kursları

Ankara LGS hazırlık kursları sınava girecek öğrencileri hem dersler konusunda hem de sınav heyecanının yenilmesi konusunda destek veren kurumlardır...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.