HEMEN BAŞVUR Hakkımızda | Ortadoğulular Kurs Merkezleri

HakkımızdaHakkımızda

HAKKIMIZDA

Kurum olarak her zaman kaliteli, başarılı, saygılı, hedeflerini gerçekleştirmek için çalışan, hayallerinin peşinden koşan, topluma saygısı olan, sorumluluk sahibi, bilinçli bireyler yetiştirebilmek amacı ile hizmet vermeye çalıştık, çalışıyoruz. Öğrencilerimizin bilgileri hazır almaları ya da ezberlemelerini değil öğrenmelerini, idrak etmelerini istiyor çalışmalarımızı bu doğrultuda yapıyoruz. Araştırmacı, kendisini geliştiren, başarılı, paylaşımcı bireyler yetiştirmek için öğrencilere bu eğitimi sunabilecek kaliteli, araştırmacı, öğrenmeyi ve öğretmeyi seven, sorumluluk sahibi, bilinçli ve öğrencilerimize kazandırmak istediğimiz özelliklere sahip olan öğretmen arkadaşlarımızla çalışıyor ve öğrencilerimize bu doğrultuda programlar hazırlıyor, dersler veriyoruz.

Sınav sistemini en iyi şekilde analiz ederek öğrencilerine bu doğrultuda eğitim veren, soru çözme hızlarını ve okuduklarını hızlı anlamalarını sağlayacak programlar hazırlanmaktayız. Programlarda ve derslerde teknolojik materyaller kullanılarak çocukların bulundukları çağın gerisinde kalmadan eğitim alma imkanları sağlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin zihinsel açıdan gelişimine ve başarılarına dikkat ederken onların motivasyonlarına yardımcı olacak, derslerdeki başarılarının artmasına katkı sağlayacak farklı aktivitelere de kurum olarak zaman ayırmakta ve bu tür çalışmaları desteklemekteyiz.

Etkili öğret kadromuz ve rehberlik servisimiz ile öğrencilerimiz ihtiyaç duydukları her ayanlarındayız ve aileleri her türlü konulardan anında haberdar etmekteyiz.

Günümüz şartlarına ve gelişen değişen teknolojinin her zaman takibinden kalarak imkanlar doğrultusunda bu teknolojilerden öğrencilerimizi haberdar ediyoruz.

Bilinçli, eğitime gönül vermiş ve kaliteli öğrenciler yetiştirebilmek için bu kurumu kurmuş olan kurucu ve yöneticilerimiz, öğrencilere her zaman destek olmakta ve kolaylık sağlamaktadır. Derslerin sıkıcı ve monoton bir şekilde geçmemesi adına derslerimizin eğlenceli geçmesine, her öğrencinin aktif olarak derslere katılmasına gayret ediyoruz. Etkin katılım sağlayarak öğrencilerin kalıcı öğrenmelerini hedefliyoruz.

Sınavlara hazırlanan öğrencilerimize yönelik farklı ve etkili çalışmalar yaparak öğrencilerimizin bu sınavlardan en başarılı bir şekilde ayrılmalarını, istedikleri puanları alarak hedefledikleri noktalara ulaşmalarını istiyor ve çalışmalarımızı bu doğrultuda yapmaya gayret ediyoruz. En iyi ve en etkili şekilde eğitim vermeye çalışıyor her zaman mükemmelliyetçi olmaya gayret ediyoruz. Öğrencilerimize kendilerinin hedeflerine ulaşmaları için en doğru yolları onlara göstererek ve bu yolda yanlarında yer alarak en iyi noktalara gelmelerini amaçlıyoruz.

Ortadoğulular Kurs Merkezleri Ankaradaki dershaneler

Ankaradaki dershaneler

Ankaradaki dershaneler arasında, kendine en çok güvenen dershane olmamızla beraber, birçok öğrenciye hizmet vermekteyiz. Öğrencilerimize gerekli ol...

← Devamını Oku
Ortadoğulular Kurs Merkezleri Vizyon

Vizyon

Dünyaya açık, akademik alanda yetkin bireyler yetiştirebilen, etkin yabancı dil eğitimi yapabilen, spor, kültür ve sanat alanında çeşitli imkânlar ...

Devamını Oku →

İlgili Yazılar

0312 272 20 02

HEMEN FORMU DOLDURUN

Okullar ve kurslarımız hakkında detaylı bilgi sahibi olun.