Eğitim

Butik Dershane Nedir ?

Butik Dershane Nedir; Butik dershane az kişiden oluşan sınıflarda öğrencinin vip şeklinde aldığı eğitime denmektedir. Piyasada butik dershane adı altında çok fazla kurum bulunmaktadır ama bunun hangisinin sizin için doğru seçim olduğunun kararını verebilmek çok da kolay değildir. Günümüz de insanlar için en pahalı olan yer en kaliteli olan yerdir gibi bir algı oluştuğu için yanlış tercihler yapabilmektedir. Ankara da bulunan ve butik dershane olarak hizmet veren Ortadoğulular Eğitim Kurumu 8 kişilik sınıflarıyla ve piyasada belirtilen fiyatların yanında çok uygun olmakla beraber kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Tamamen öğrenci odaklı hizmet veriyor olması öğrencinizin başarısız derslerinde ki eksikliğin giderilmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Butik Dershane Avantajları

Butik dershanenin avantajları 3-5 kişilik sınıflarda ders sunduğu için öğrenciler ile birebir ilgilenme anlaşılmayan konuların veya soruların üzerinden geçmek daha mümkündür az kişi olduğu için zaman avantajı vardır. Kalabalık sınıflara göre öğrencilerin dersi dinleyip dinlemedikleri, anlayıp anlamadıkları öğretmenler tarafından kolayca anlaşılmaktadır. Butik dershanelerden verim almak bu yüzden daha olasıdır. Aynı zamanda bu dershanelerde bulunan koçlar ve psikolojik danışmanlık hizmetleriyle öğrencilerin her türlü sorunları ile ilgilenilmekte ve sınavda ve öğrencinin önündeki sınav için başarı temel olarak hedeflenmektedir.

Branşlarında iyi olan öğretmenler eşliğinde okuldaki sınavlardan daha iyi başarıyı elde etmeye yönelik ve etüt özel ders sistemine çözüm getiren dershanelere butik dershane denilmektedir. Kişi sayısının az olması sebebiyle sınav sonuçlarının hemen açıklanması ailelerin kısa sürede bilgilendirilmesi esastır. Bu durumda veliler gönül rahatlığıyla çocuklarının iyi eğitim aldığı konusunda psikolojik doyuma da ulaşmaktadır. Veliler ile yakın iş birliği içerisinde en iyi verim elde etmek amaçlı gereken özen gösterilmektedir. Gerekli durumlarda aile danışmanlığı hizmeti söz konusu olmaktadır. Aynı zamanda küçük nüfusa sahip olduğu için öğrencilere sıcak bir ortam sunmaktadır. Öğretmenler öğrencilerle birebir iletişime geçmekte ve daha yakın olmaktadır. Bu durumda da sorunlar kolayca anlaşılıp çözüm odaklı ilerleyebilmektedir.

Butik Dershane Nedir ?

Butik Dershane Nedir ? Butik Dershanelerin çıkış noktası ve amacı; bireysel eğitimin önemi vurgulanarak 3-5- 7-9- 12 kişilik sınıflarda birebir eğitim olanağı sağlayan, kitle dershanelerine alternatif, öğrenci merkezli eğitimin amaçlandığı yeni eğitim kurumlarıdır. Eğitim sisteminin çarpıklığından dem vurmak, dershaneleri döner sermaye olduğu gerçeğini bilmek sizi dershaneden muaf tutmuyor bir şekilde mutlaka yolunuz kesişiyor. Hedefleriniz sizi her yaş ve statüde dershaneye bağımlı kılıyor, bu yüzden dershane seçimi önemli. Ankara dershane önerisi olarak Kızılay Butik Dershanesini gösterebiliriz. Butik Dershane tercih edilirken dikkat edilecek bazı önemli noktalar vardır. Bu önemli noktaları Ankara Butik Dershane Ortadoğulular eğitim kurumu üzerinden değerlendirdiğimizde; sizler bu dershaneyi kitle dershanelerinden farklı olarak bireysel eğitimleri için tercih edeceksiniz.

Kendine eğitimleri ile sınır tanımayan en iyi dershane Ankara Kızılay Dershanesi butik eğitimlerinde sonuna kadar güven teşkil ettiği için içiniz rahat kayıt yaptırmadan önce mutlaka iki üç gün deneme yayını yapabilir, önemli derslerin hocalarını derste görüp izleyebilirsiniz. Öğrencinin halinden öğrenci anlar ilkesi ile mutlaka eski öğrencilerinden butik dershane ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Ankara Butik dershane fiyat konusunda da diğer butik dershanelerine ve kitle dershanelerine göre daha ödeme ayrıcalıkları mevcut. Dediğimiz gibi çocuklarımızın geleceğinin bu günden planlandığı yerdir.

Özel dersin alternatifi olarak dershaneciliğe farklı bir bakış açısı kazandırmıştır butik dershane. Çocuğunuzun gelecekte ( bilimde, eğitimde, kültürde, sanayide, ticarette, siyasette ) etkin görev üstlenmesini istiyorsanız, çocuğunuza hem uygun hem de doğru yatırım yapmalısınız. Çocuğunuz hep en önde olmalı, girişimcilik ve liderlik niteliklerini geliştirmeli, uyumlu ve sosyal bir birey olmalıdır.
Butik Dershane Ortadoğulular eğitim kurumunda, az öğrenci barındırdıkları, kalabalık aile oldukları için çocuğunuz bu ortamda hem öğretim hem de eğitim alır ve yaşam boyu öğrenmeyi öğrenir.

Ankara Kızılay Butik Dershane

Ankara Kızılay Butik Dershane Ortadoğulular eğitim kurumu, yıllarını eğitim – öğretimle iç içe geçmiş deneyimli eğitimcileri ve iyi eğitim almış, gönlünü eğitime veren genç eğitimcilerden oluşan dinamik ve enerjik eğitim kurumudur. Ayrıca, yıllarca özel grup ve özel ders eğitimi veren, öğrencilere eğitim koçluğu yapan öğretim kadroları ile de mutlak ve üstün başarı hedeflemektedir. Ankara Kızılay en iyi dershane Ortadoğulular eğitim kurumu kişiye özel butik dershanesi yani vıp butik dershanesi ile de öğrenci sayısı 3 ile 5 kişi arasında değişen özel gruplar olduğu gibi gruplar, hazır bulunurluk düzeyi eşit öğrencilerden veya aynı okulun aynı sınıfındaki öğrencilerden oluşur.

Kızılay Butik dershanesi Ortadoğulular eğitim kurumda öğrenci ve velilerde amaç birliği vardır, verdikleri eğitimler ile öğrencilere hem ” sürekli öğrenme” hem de “tam öğrenme” uygulanır ve ÖZEL DERSE ihtiyaç kalmaz. Bu çatı altında veli ile yakın işbirliği kurulur, aile danışmanlığı hizmeti verilir, ortam “ikinci ev” gibi olup samimi, sıcak, ve mutlak güvenlidir ve her öğrencinin durumuna göre özel program uygulanır. Gruptaki öğrenci sayısı az olduğu için Butik dershane fiyatları ücretleri ona göre belirlenir. Ankara Kızılay Butik Dershane farkı; 8 kişilik sınıflar, Kaliteli eğitim, Eğitim koçluğu sistemi, Branşlarında deneyimli öğretmenler, Seçkin okullardan başarılı öğrenciler, Tüm soruların çözümü, Anlaşılmayan noktalarda tekrar(ÖZEL DERS İHTİYACINI ORTADAN KALDIRIR), Okul sınavları öncesi okula yönelik destek,

Deneme ve konu tarama sınavlarının hızlı bir şekilde değerlendirilip velinin hızlı ve doğru bir şekilde bilgilendirilmesi hususlarında gerekli itinayı ve önemi göstermesidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir