Eğitim

Batıkent Dershane | En İyi Batıkent Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Batıkent Dershane | En İyi Batıkent Dershane Fiyatları Yorumları Listesi; Eğitimsel manada öğrenciler düşünülerek verilen kalite öğrencinin alınan öğrenimden verim elde ederek çalışmasını ve eğitime yönelik çıkmazlar ile mücadele ederek başarı elde etmesini sağlamaktadır. Eğitimsel kalitenin olmadığı bir eğitim kurumunda alınacak bilgiler sadece eğitim kurumunda kalındığı sürece geçerli olmaktadır. Oysa kaliteli eğitim zamana bağlı kalmaksızın devam etmektedir. Batıkent Dershane eğitimsel çalışmalarına başlamadan ve faaliyete geçmeden önce kalıcı eğitimin yaratılması imkânları üzerinde çalışarak öğrencilere kusursuz eğitim hizmet vermek amacıyla faaliyetler yürütmüştür. Buna bağlı olarak bina temininde işlek fakat nezih bir konum tercih edilerek hem ulaşımın olay sağlanması hemde gürültülü eğitimi en azami dereceye indirgemek yönünde çalışmalar yapılmıştır. Bu sayede öğrencilerin derslere odak sıkıntısı çekmemesi ve öğretmenin öğrenciyi kontrol ederek derse katmasını da sağlanmaya çalışılmaktadır.

NEDEN BATIKENTİN EĞİTİM MERKEZİ OLARAK BİZİM KURUMUMUZ

Batıkent Dershane kurum binamız geniş bir alan üzerine inşa edilmiş olup öğrencilerin geniş ferah eğitim sınıfları, özel ders sınıfları ve çalışma salonları öğrenci düşünülerek imar edilmiştir. Nitekim öğrencilerin ders molalarında zaman geçirecekleri yerlerde öğrenciyi rahatlatacak konfor sağlanılırken dinlenme bahçesinin olması ayrı bir albeni oluşturmaktadır. Eğitimsel olarak öğrenciler ile iyi iletişim kurabilecek ve öğrenci psikolojisinden anlayan öğretmenler tercih edilmektedir.

Öğretmen tercihinde pedagojik Formasyon şartı ile öğretmen alan kurumumuz böylece öğrencilerin etkin eller ile yetişmesini sağlamaktadır. Haftalık ders saati dağılımı olarak yoğun bir öğrenim programı ile faaliyet gösteren dershanemiz ekstradan etüt, soru çözümleri ve birebir özel dersler ile hem mezun hemde liseden gelen öğrencilerinin eğitim donanımının arttırılmasına özen göstermektedir. Dershanemizin öğrenci başarı ekseninde gösterdiği bu faaliyetler girilecek Üniversite sınavlarında başarıyı kaçınılmaz kılmaktadır.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Özellikle de Batıkent Dershane olarak bizim eğitim kurumumuzun sınav bazında bölgemizde yüzdelik başarı oranımızın yüksek olması ve sürekli olarak deneme sınavları ile verilen eğitimin pekiştirilmesi kurumumuzun en çok tercih edilen öğretim merkezi olmasını sağlamaktadır. Ayrıca her kesime hitap eden dershanemizin öğrenciler ve ailelerini eğitimde birlikte başarı elde etmek amacıyla öğrenime katması ve verilen eğitimin aileler işe olan ilişkiler çerçevesinde denetlenmesi kurumumuzun bütünsel olarak başarıyı yakalanmasındaki en önemli faktördür.

BATIKENT DERSHANELERİ

Ankara da gezilip görülecek yerlerin sayısı bana göre çok az. AVM kültürünün çok yaygın olduğu bir şehir. O kadar çok AVM var ki… Geçen gün ablamla sürekli olarak gittiğimiz AVM ye gitmek için yola çıktık. Oraya gitmekten sıkıldığımı söyledim ve o da bu fikre katıldı. Ne yapalım diye düşünürken tabi ki fikirler kısıtlı olunca da bu sefer başka bir semtin AVM sine gitmeye karar verdik. Demiştim sanki bu kentte AVM dışında yapılacak başka bir şey yok gibi. Batıkent’e gitmeye karar verdik. Buraya çok sık gelmiyoruz uzak olduğu için. Ama Batıkent’i çok beğeniyorum ne yalan söyleyeyim. Gerçekten çok nezih bir yer. Ailemle yaşamıyor olsaydım kesinlikle buradan ev tutardım. Mağazaları, evleri, kafeleri, hatta eğitim kurumları bile kalite.

Batıkent dershaneleri arasında kendini kanıtlamış birçok kurumda mevcut. Batıkent dershanelerinin kaliteli olduğunu daha önce duymuştum ama neden kaliteli olduğunu şimdi daha iyi anlıyorum. Batıkent halkının gelir seviyesi genel olarak çok düşük değil. Hal böyle olunca Batıkent dershanelerinin fiyatları da ucuz diyemeyiz. Ama Batıkent’te yaşayanlar için Batıkent dershanelerinin buradaki ihtiyacı karşıladığı konusunda da zannediyorum tartışmaya gerek yok. Ama burada yaşayan eğitim alan öğrenci ya da eğitim veren öğretmenler başka yerlere de gidebiliyorlar. Batıkent’te ulaşımda oldukça kolay. Evet, belki biraz Ankara’nın merkezine uzak olabilir ama metroyla çok kolay ulaşılabilir.

Aynı zamanda yanlış hatırlamıyorsam Batıkent’te metro Batıkent’in farklı iki noktasında da var. Tamamıyla her şeyin düşünüldüğü bir yer bana göre. Bu bölgede yaşamak sanırım çok güzel olurdu. Batıkent dershanelerinin yanında burada birçok kolej, özel fen lisesi, butik kolej de bulmak da mümkün. Burada yaşayan ailelerin çoğu çalışan anne ve babadan oluşuyor. Dolayısıyla çocuklarını tam zamanlı bir okula veyahut okula ek olarak dershanelere yazdırıp onları hem kaliteli bir eğitimin kollarına bırakıyor hem de çocuklarını gönül rahatlığıyla emanet ediyor. Açıkçası ben Batıkent dershaneleri ya da genel olarak eğitim kurumlarıyla ilgili kötü bir şey duymadım ve rastlamadım. Yine de araştırmakta fayda var.

Batıkent Dershane | En İyi Batıkent Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara’nın birçok bölgesinde sayısız eğitim faaliyetlerimizle öğrencilerin; akademik gelişimleri, ders ve sınavlarda başarıları ve sosyal ilişkileri geliştirilerek, gerçek bir eğitim hizmeti sunulmaktadır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları, başta öğrencilerin kazanımlarını arttırmak ve onların eğitim alanında doğru yönlendirilmelerini sağlamak adına birçok kurumla hizmetlerini sürdürmektedir. Batıkent dershane önerisi isteyen herkesin başlıca tavsiye ettiği bir kurum haline gelmemizde bu hizmetlerimizin kapsamından ve yeterliliğinden kaynaklanmaktadır. Ülkemizde yapılan dershane reformlar doğrultusunda gerçekleştirdiğimiz yapısal değişimler sonucu, eğitim kalitemiz artmış ve eğitim faaliyetlerimizin kapsamı bir hayli çoğalmıştır. Birçok bölgede faaliyetlerine devam eden dershanelerimizi diğer eğitim kurumlarından ayıran en temel özellik ise öğrencilere sunulan eğitim danışmanlığı ve öğrenci merkezli hazırlanan çalışma planlarından kaynaklıdır. Batıkent dershane önerisi isteyen herkesin başvuracağı ilk kurum olmaktan yıllardır gurur duymaktayız.

Eğitimde Dershanelerin Önemi

Yaygın eğitim sisteminin yetersiz kaldığı durumlarda devreye giren özel öğretim kursları ve dershaneler, öğrenci başarılarının artmasına ve eğitimde kalitenin yükselmesine katkı sağlamaktadır. En iyi dershaneler arasında yer alan kurumumuz, özel öğretim kurslarında ve dershanelerde yürüttüğü faaliyetlerin hedefi;

  • Sınavlarda başarının arttırılması
  • Okul derslerinde yükselen başarı grafiği
  • Sosyal sorumluluk ve sürdürülebilir eğitim ve
  • Akademik düşünebilme yeteneğine sahip
  • Bireyler yetiştirmektir. Bu hedeflerin öğrencilere ulaştırılması ve onların istekleri doğrultusunda kapsamının arttırılması için sürekli gelişme hedefimizde, kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir. Ankara dershane önerisi isteyen kişilerin eğitim kurumlarımıza referans olmalarının nedeni de kurumsal olarak belirlediğimiz hedefler ve ilkelerden kaynaklanmaktadır.

Kurumsal Eğitim Faaliyetlerimiz ve Kapsamları

2002’de başlayan kurumsal eğitim serüvenimiz hız kesmeden büyüyerek gelişmektedir. Eğitim alanında yürüttüğümüz birçok faaliyet Batıkent en iyi dershane olmaktan, en iyi eğitim kurumuna dönüşmemizi sağlamıştır. Kurumsal olarak verdiğimiz eğitim hizmetleri, başta öğrenciler olmak üzere aynı zamanda velilerle öğrencilerin arasında üçüncü bir kurum olmuş ve onlar arasında köprü oluşturmuştur. Hayatın her alanında öğrencilere birey kimliği kazandırmak eğitim faaliyetlerimizin en önemli amacıdır. Artan rekabet ortamında ve eğitimin niteliğinde yapılan değişiklikler karşısında asla bozulmadan ve umudunu kaybetmeden geleceği şekillendirecek bireyler yetiştirmekten onur ve gurur duyuyoruz.

Batıkent Dershane | En İyi Batıkent Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Bölgemizin en örnek eğitim merkezi olarak batıkentteki dershaneler gerek başarıları gerekse eğitim öğretim olanakları ile en çok tercih edilen eğitim kurumu olmaktadır. batıkentteki dershaneler olarak en önemli özelliğimiz toplumsal ihtiyaçlara cevap verecek nitelikli bireylerin amaçlarına ulaşmalarını sağlamaya yönelik başarılar elde etmemizdir. Özellikle de eğitim temel eksikliği olan öğrencilerimize özellikle verilen eğitim öğretim ile temel kazandırılarak başarı elde etmelerini sağlamamız, her yönde gelişmek isteyen öğrencilerimizin bizi tercih etmelerinin temel sebebidir.

AMAÇLAR İÇİN KALİTELİ EĞİTİMİ İLE BATIKENT DERSHANE

Kurum binası olarak geniş ve modern olarak imar edilen dershanemizin içinde sınıflar geniş ve en gelişmiş teknoloji ile donatılmıştır. Akıllı tahta, projeksiyon ve görsellik destekli materyallerin kullanıldığı dershanemiz her açıdan özgün ve gelişmiş eğitim faaliyetleri yürütmektedir. Dershanemiz akademik kadrosu birebir sadece dershanemiz ile çalışıp başka yerlerde çalışmayan öğretmenlerden oluşmaktadır. Bu durum kadromuzun her zaman dershanede hazır bulunarak öğrencilerimizin, istekleri zaman öğretmenlerine ulaşmada sıkıntı çekmemelerini sağlamaktadır. Her biri eğitim ve yaşam koçları olan öğretmenlerimiz öğrenci psikolojisinden en iyi anlayarak onları başarıya ulaştıracak niteliklerin tamamına sahiptirler. Bu durum öğrencilerimizin öğretmenleri tarafından derse motive edilmesinde kolaylık sağlamaktadır.

Nitekim ders anlatımına moral bakımından ve odaklanmada da kolaylık sağlanması öğrencilerimizin başarı alanında yüksek verimlilik elde etmesini sağlamaktadır. Hayatlarının ön güzel zamanlarını eğitim ile geçiren öğrencilerimizin temel amacının gelecekte daha kolay ve iyi bir yaşam elde etmek olduğunun farkında olan öğretmenlerimiz de her öğrenciyi nitelikli bireyler olarak topluma kazandırarak aslında parlak ve toplumsal gelişmişliğe en iyi hizmeti eğitim ile yaptıklarının farkındadırlar. Bu durum öğrencilerimizin en etkin faaliyetler çerçevesinde rakiplerinden daha donanımlı olarak girdikleri Üniversite sınavlarından büyük başarılar elde etmelerini sağlamaktadır.

İşte batıkentteki dershaneler olarak bizim kendi bölgemizde gerek ders saati yoğunluğu, gerek kullanılan kaliteli kaynaklar ile sınav sistemine en yakın konulara daha ağırlık vermemiz ve diğer konularda da öğrencilerimizi her manada eksiksiz bir eğitim öğretimle hayata hazırlamamız bölgemizde bulunan kurumlar içerisinden gelecek vadeden bir kurum olarak tanımamızı sağlamaktadır. Nitekim bu durum hayatlarına yönelik amaçları olan öğrencilerimizin bizi amaçlarına ulaştırma aracı olarak görüp tercih etmelerinin en önemli nedenidir.

Batıkent Dershane | En İyi Batıkent Dershane Fiyatları Yorumları Listesi

Dershaneler öğrencilerin eğitim sürecini daha kolay bir şekilde atlatabilmelerine yardımcı olmak için kurulmuştur. Günümüzde ise yardımcı etmen gibi değil de sınav ve derslere doğrudan etki edebilecek bir konumdadır. Dershaneler Batıkent ilçesinde yaygınlık göstermektedir, özellikle de Ankara ili içinde en çok dershanenin bulunduğu ilçelerden bir tanesidir. Bizim dershanemizde Batıkent ilçesinde bulunmaktadır, yıllarım getirmiş olduğu tecrübeyi kullanarak öğrencilerimize harika hizmetler sunmaktayız. Dershanemiz alanında gelişmiş ve bu işi severek yapan öğretmenlerle doludur, öğretmenlik mesleği öğrenmeyi ve öğretmeyi sevmekle başlar. Bu açıdan bu işi sadece maddi durumlardan dolayı yapanlarla çalışmadığımızı söylemeliyiz.

Dershanemiz sürekli olarak deneme sınavları yaparak, öğrencilerin bir üst öğretim kademesine en iyi şekilde geçmesini sağlamaktadır. Deneme sınavlarımız ile öğrencilerin eksiklerini görmekteyiz ve öğretmenlerimize bu durumu iletmekteyiz. Öğretmenlerimiz eksik olan konuları uygulayıcı bir boyutta anlatarak kalıcı öğrenmelerin oluşmasını sağlamaktadır. Yapılan bunlara rağmen öğrencide akademik anlamda eksiklikler bulunuyorsa birebir öğrenme modelini kullanarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Dershaneler Batıkent ilçesinde bunun gibi aktiviteler yapmaktadır, sadece birebir öğrenme modeli bizim dershanemize hastır. Eğitim süreci sonunda halen eksikler var ise rehberlik servimiz öğrencinin güçlü yönlerini tespit etmesi gerekir. Güçlü yönlerini bilen bir öğrenci akademik olarak daha da başarılı olacaktır.

Dershaneler Neden Önemlidir?

Devlet okullarının yetersizliği ve sınıf kontenjanları dikkate alındığında karşımıza olumsuz bir tablo çıkmaktadır. Kalabalık bir sınıfta kimin öğrenip kimin öğrenmediğini ya da birebir öğrenmelerin yapılması söz konusu olamaz. Dershanemizde ise işler bambaşkadır, kalabalık olamayan az kontenjanlı sınıflarımız sayesinde derslere olan ilgi üst düzeyde olduğu gibi aynı zamanda birebir öğrenci ile ilgilenmede çok kolaydır. Dershaneler Batıkent ilçesinde fazladır ancak bizim gibi bu işi sistematik bir şekilde yapan dershane sayısı çok azdır. Öğrenciler bizim geleceğimizdir, onları sınavlara hazırlamak ve gelecekteki mesleklerine ulaşmaları için yardım etmek en temel amacımızdır.

Dershanemiz çalışmalarını aralıksız sürdürecektir, öğrencilerle yakından ilgilenerek sadece onların akademik durumunu değil psikolojik durumunu da değerlendireceğiz. Aileler olarak sizlerin de bu süreçte bize yardım etmesi çok önemlidir, bu sayede daha da başarılı öğrenciler yetiştirebiliriz.

Dershaneler, öğrencilerin akademik anlamda eksikleri tam olarak kapatarak, onlara istendik davranışlar kazandırır. Sınav programları, başarı çizelgeleri oluşturarak daha etkin bir şekilde başarı yakamaya yardımcı olmakla da bilinir. Dershaneler Batıkent ilçesinde fazlaca vardır ve bizim dershanemizde bunlardan bir tanesidir. Alanında uzman olan ve bu işi profesyonel bir şekilde severek yapan öğretmen kadromuz sayesinde zirvede yer almaktayız. Eğitim anlayışımız tam öğrenme modeli ile uyumludur yani öğrencilerden bir tanesi bile akademik anlamda eksiklik hissetmez, birebir etütlerimiz sayesinde tüm açığı kapatmaktayız. Öğretmenlerimiz öğrencilerin başarılı olması için onları ekstradan motive etmektedir, iyi ikili ilişkilerin kurulması normal olarak kişinin gelişimini olumlu yönde etkileyecektir.

Dershanemiz çevrede bulunan diğer eğitim kurumlarına göre bir adım öndedir, bu şekilde gelişmemizin en temel nedeni eğitim felsefemizdir. Eğitim konusunda öğrencilerin güçlü yönlerinden harekete çıkmamız başarı düzeyimiz artmaktadır. Her birey özeldir ve kendine has özellikleri vardır, birinin iyi olduğu alanda diğerinin de aynı şekilde başarılı olamayışı bir sorun değildir. Dershane olarak öğrencileri üst eğitim kademesine uğurlarken onları en uygun alanlara yönlendirmekteyiz. Dershaneler Batıkent ilçesinde yoğunlaşmıştır, bu açıdan kaliteli bir dershane ararken dikkat etmeniz gereken en önemli husus eğitim felsefesi olmalıdır. Dershanemiz sürekli olarak kendini geliştirmektedir, öğretmenlerimizin hizmet içi eğitim faaliyetlerine katılmalarını bu açıdan sürekli istemekteyiz.

Dershaneler Neden Önemlidir?

Dershaneler eğitim sürecinde hayati derece de öneme sahiptir. Örnek olarak Dershaneler Batıkent ilçesindeki öğrencilerin başarısını ne kadar etkiliyor? Sadece devlet okullarında eğitim alanlarla kıyasladığımızda dershanelerin akademik başarı ve sosyal ortam açısından daha çok tercih edildiğini görmekteyiz. Batıkent’te bulunan dershanemiz öğrencilerin geleceklerine daha da emin adımlarla bakabilmesi adına çalışmalarını artırmıştır. Dershane değil de sadece devlet okulundan yararlanan öğrencilerin sınavlarda rakiplerine oranla daha çok sorun yaşaması bizleri ön plana çıkarmıştır.

Dershanemiz sınav sistemini etkin bir şekilde yönetir ve öğrencileri sınavlara hazırlar. Alanında uzman kadromuz öğrencilerin sınav kaygısı ve sınav stresi konusunda en az etki ile çıkabilmesi için profesyonel danışma hizmeti sunmaktadır. Rehberlik servisimiz oldukça donanımlı kişilerden oluşmaktadır, daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kızılay Özel Eğitim | En İyi Kızılay Özel Eğitim Fiyatları Yorumları Listesi

En Başarılı Batıkent Dershanesi Hangisidir?

Batıkent’te başarısını kanıtlamış en iyi dershane Ortadoğulular Eğitim Kurumları’dır.

Ortadoğulular Batıkent’te Nerede Bulunmaktadır?

Ortadoğulular Eğitim Kurumları Batıkent’te Kent Koop. Mah. ve Çakırlar olmak üzere iki şubeye sahiptir.

Batıkent Dershane Önerileri

Sınavlardaki yüksek başarı oranı ile Ortadoğulular Eğitim Kurumları Batıkent’in en iyi dershanesidir.

Ortadoğulular Batıkent Şubelerinin Eğitim Kalitesi Nasıldır?

Ortadoğulular Eğitim Kurumları her şubesinde aynı düzeyde eğitim vermekle beraber, alanında uzman öğretmenleri özenle seçmiş ve öğrencilerin sınavlarındaki başarılarında çok büyük rol oynamıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir