Eğitim

Ankara YKS Kursu | En İyi Ankara YKS Kurs Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara YKS Kursu | En İyi Ankara YKS Kurs Fiyatları Yorumları Listesi; Sevgili okuyucularım bu gün sizlere ikinci makalemde ilk makalemin sonunda da bahsettiğim gibi ankaradaki yks kursları ve bunların içeriği ile ilgili kurs ismi vermeden kısa bilgiler vermeye çalışacağım. Ankara içanadolu yer alan Tükiyenin başkenti olan byük bir ilimizdir. Türkiyede siyasetin merkezi olan Ankara geçmişten bu güne memur şehri olarak bilinir. Velilerin geneli memur olduğu için çocukları konusunda da garantici bir yaklaşım içine girer Ankaradaki veliler. Bütün hane halkı çocuklarının iyi bir lise iyi bir üniversite kazanması ve iyi bir bölümde okuyup hayatlarını kurtarması için neredeyse kazancının yarısını çocuklarının eğitimi için harcarlar.

Devlet okullarındaki eğitimin yetersizliği de velileri özel okullara yada ankaradaki yks kurslarına yönlendirir. 4 yıl öncesine kadar genelde dershane takviyesi ile giden öğrenciler 4 yıl önce çıkan yasa ile temel liseler ve bu temel liseler bünyesindeki 5 bilim dalı altında eğitim veren kurslardan yada merdiven altı kaçak işletilen dershanelerden çocuklarının eğitimi adına destek alırlar. Ankaradaki yks kursları çocuklara iyi bir eğitim sunabilmek adına ellerinden geleni yaparlar. Bir sonraki makalemde sizlere keçiörendeki anaokulları adlı makelemde Keçiörendeki anaokullarından bahsedeceğim.

ANKARA YKS KURSLARI

Sevgili okuyucularım bu gün ki ilk makalemde ankaradaki eğitim sistemi ve Ankrada YKS kursları hakkında kısa bir bilgi vermeye çalışacağım. Ankara türkiyemizin başkenti olmakla birlikte iç anadoluda yer alan güzeide bir ilimizdir. Ankaranın keçiören çankaya sincan altındağ mamak gölbaşı yeni mahalle gibi çok büyük potansiyele sahip ilçeleri mevcuttur. Ankaranın her ilçesinde senelere meydan okuyan okullar mevcut olup son dönemlerde yeni okullar da açılmaya başlamıştır. Devlet okulları türkiyenin her yerinde olduğu gibi ankarada da eğitim anlamında sınava hazırlıkta yetersiz kalmaktadır.


2024 Ortadoğulular Erken Kayıt Dönemi Başladı!


CAPTCHA Resmi

Bu spam önlememize yardımcı olur, teşekkürler.

Öğrenciler bir kursa gitmeden sınavda başarı elde edememektedirler. Bu sebepten ötürü Ankara yks kursları açısından tüm semtlerinde bundan 4 sene evveline kadar çok sayıda dershaneye sahipti. Ancak dershanelerin kapanıp temel liselerin açılması ile birlikte dershane sayısıda gözle görülür bir şekilde azalmıştır. Ankara yks kursları şu anda temel liseler bünyesinde 5 bilim dalı altında eğitim veren kurumlar tarafından verilmektedir. Sevgili okuyucularım bir sonraki makalemde sizlere ankaradaki yks kursları hakkında bilgi vermeye çalışacağım.

Ankara YKS Kursu | En İyi Ankara YKS Kurs Fiyatları Yorumları Listesi

YKS kursları her geçen gün sayısını arttırmaktadır. Birçok kişi için yeni bir terim olan YKS, Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı olarak bilinmektedir. Bu sınavla öğrenciler üniversiteye giriş için gereken adımı tamamlarlar. Bu yüzden doğru kurs tercihi, bu sınavda başarılı olmanın önünü açacaktır. Ankara YKS kursları da bu alanda eğitim hizmeti vermektedir. Ancak kurs tercihinde bulunurken dikkat etmeniz gereken konular vardır. Ortadoğulular Eğitim Kurumları olarak, YKS’ye hazırlık sürecinde en kaliteli eğitimi vermekteyiz. Öğretmenlerden yayına kadar her konuda profesyonel hizmet veren kurumumuz, 2002 yılından bu yana Ankara’da hizmet veren köklü kuruluşlardandır. Birçok öğrencin ve velinin tercihi olan Ortadoğulular, YKS kursunda da her zamanki iddiasını sürdürmektedir.

YKS kursu Ankara’da da her geçen gün artmaktadır. Öğrencinin kurs tercihini doğru şekilde yapması ve aldığı eğitimden maksimum verimi elde edebilmesi için bizi tercih etmesi yeterlidir. Yılların verdiği deneyim ve profesyonellikle hizmet veren kuruluşumuz, saygı ve sevgi çerçevesinde eğitim anlayışını sürdürmektedir. YKS kursu tercihinde bulunurken sistemi en iyi şekilde özümsemiş kursları tercih etmeniz önemli olacaktır. Birçok kurum hala eski yayınlarla eğitim vermekte ve sınava paralellikten uzaklaşmaktadır. Bu şekilde öğrenciler de mağdur olmakta, ezbere eğitim sisteminin yanlışlıklarına uğramaktadır. Tüm bu durumları iyi şekilde analiz etmiş olan Ortadoğulular, yenilikçi eğitim anlayışıyla hareket etmektedir.

En İyi Ankara YKS Kurs

Ankara’da YKS kursu tercih etmek zordur. Başkent olmanın getirisiyle beraber kursların, dershanelerin ve eğitim kuruluşlarının sayısı bir hayli fazladır. İşte bu yüzden tercih yapmak zorlaşmaktadır. Kurstan beklentilerinizi en üst noktada karşılayan Ortadoğulular, eğitim konusunda vazgeçilmez bir marka olma özelliğini taşımaktadır. Ankara YKS kursları içerisinde de baş sırada bulunan kurumumuz, öğrencilere kaliteli hizmet verirken, velileri de uygun fiyatlarla memnun etmektedir. Hiçbir konuda verimlilikten ödün vermeyen Ortadoğulular, sınav hazırlığında en doğru tercihiniz olacaktır. Soruların sınava olan paralelliği, deneyimli öğretmen kadrosu, kaliteli yayıncılık gibi özelliklerle ön plana çıkan kurumumuz, yıllardır binlerce kişinin tercihi olmuştur. Siz de geleceği riske atmamak ve en doğru tercihi yapmak için Ortadoğuluları tercih edebilirsiniz.

Eğitimin sürekli gelişerek önemsendiği toplumlarda eğitimsel gelişime bağlı olarak ilerleyen kültürleşme ve sosyalleşmeye bağlı gelişen eğitimsel kurum oluşumuna yönelik oluşumların oluşmasına katkı sağlamaktadır. İşte oluşan bu eğitim kurumlarının zamanla çoğalmasına bağlı olarak da rekabet ortamının eğitimsel baz da artarak oluştuğu görülmektedir. İşte bu durum açılan eğitim kurumları içinde Ankara YKS Kursu olarak bizim kursumuzun en iyi olma yolunda eğitimin çok yönlü gelişimine katkı sağlamak ve geleceği eğitimle aydınlatacak bir neslin eğitimine fırsat sağlayan kurumumuzun oluşumuna fırsat sağlamıştır.

Ankara YKS Kursu | En İyi Ankara YKS Kurs Fiyatları Yorumları Listesi

Ankara YKS Kursu olarak bizim kursumuz bu açıdan bulunduğu Ankara şartlarında kendini her açıdan kanıtlayan ve eğitimin en gelişmiş yöntemler ile verilmesine yönelik tüm imkânları içinde barındırmaya odaklanan özelliklerin tamamına sahiptir. Kurumumuzun fiziksel yapısı, eğitim koçluğu ve danışmanlık birimi öğrenciyi iyi bir geleceğe hazırlamak için eğitimde iyiye değil en iyi ve rakipsiz olma yolunda çalışmalar yapmaktadır. Nitekim buna bağlı olarak Ankara YKS Kursu olarak bizim kursumuzun idaresi eğitimli bir geleceğin mimarları olarak kurs bünyesinde eğitime yönelik hiçbir eksikliği bırakmamaya gayret ederken kusursuz bir eğitimden dar gelirli ailelerinde yararlanabilmesine yönelik uygun fiyatları ile eğitimin maddi bir kar olmaktan çok fedakârlık işi olduğunu kanıtlayan icraatlar yapmaktadırlar.

Özelliklede eğitim kadrosu işini seven öğrenciden sıkılmayan her an yeniliğe açık fedakar bir kadrodan oluşurken buna ek olarak kullanılan eğitim kaynaklarının bolluğu ve yüksek ders saatlerine ek olarak soru çözüm saati, doping saatleri ile öğrencilerin eksiksiz bir eğitimle sınavlara hazırlanmalarına Ankara YKS Kursu olarak bizim kursumuz olanak sağlamışlardır.

Neden Ankara YKS Kursu

Ankara YKS Kursu olarak bizim kursumuz güler yüzlü kadrosu, sıcak ve ferah sınıfları ve fiziki ortamının dışında öğrenci ile kurum çalışanları arasındaki ilişkilerin aile sıcaklığına varan ve her zaman güven verici olması, başarının öğrencilerimizce yakalanmasındaki en önemli etkendir. Ayrıca buna bağlı olarak hem öğrenciye hem de aileyi yönlendirecek yeterli sayıdaki rehberlik ve danışma servisimiz öğrenciyi veli aracılığı ile daha iyi tanımamıza olanak sağlamaktadır. İşte bu durum sayesinde oluşturduğumuz ödev ve ödev takip sistemi ile öğrencilerimizi aileleri aracılığıyla işbirliği çerçevesinde kontrol ederek çalışmaları hakkında bilgi alış verişinde bulunmaktayız nitekim bu durum öğrencilerimizin zamandan daha iyi faydalanmalarını sağlarken başarıya ulaşmalarında Ankara YKS Kursu olarak bizim ursumuzu hem farklı hem de kusursuz kılmaktadır. İşte bundan dolayı Ankara Yks Kursu olarak bizim kursa eğitim ve başarıda gözü olan öğrencilerimizi bekliyoruz.

Ankara YKS Kursu | En İyi Ankara YKS Kurs Fiyatları Yorumları Listesi

Bilindiği üzere bu yıl eğitim öğretim dönemine büyük değişiklikler ile başladık. Hem üniversite hem de liseye giriş sınavlarından yapılan büyük çapta değişiklikler birçok öğrenciyi tedirgin hale getirdi. Daha öncesinde hazırlanmaya başladıkları sınav sistemleri değişmişti. Yapılan açıklamalarla beraber yeni sınav sistemi hakkında bilgiler verildi, örnek sorular yayınlandı. Bugün sizlere üniversiteye giriş sınavında yapılan değişiklikler ve eski, yeni sınav sistemleri arasındaki bahsedelim. Eski sınav sistemi olarak bilinen YGS – LYS iki farklı aylar içerisinde beş oturum şeklinde gerçekleştirilmekteydi. İlk oturuma olan YGS giren öğrenci iki yıllık barajı olarak belirlenen 150 puanı dört yıllık barajı olarak belirlenen 180 puanı geçtiği takdirde ikinci oturum olarak belirlenen LYS’ye girme hakkı kazanıyordu.

Haziran ayını bölünmüş oturumlarla beraber hafta hafta kendi alanının sınavlarına girmekteydi. Yeni sınav sistemi olarak belirlenen TYT ve YKS sınavlarınlarında öğrenci haziran ayının sadece bir günü içerisinde sınavlara girecek ilk oturum olarak belirlenen TYT sınavına öğrenci öğleden önce girecek bir önceki sınav sistemi belirlenen puanlar yani iki yıllık barajı olarak belirlenen 150 puanı dört yıllık barajı olarak belirlenen 180 puanı geçeceğini düşünen öğrenciler ikinci oturum olan YKS’ye öğleden sonra girecek. Yeni sınav sistemi olarak belirlenen TYT ve YKS’de eski sınav sistemine oranla bir diğer fark ise ilk oturumlarda göze çarpmaktadır. YGS’de her branştan 40 soru çözen öğrenci TYT sınavında matematik ve Türkçe derslerinden 40 soru diğer branşlardan 20’şer soru çözecektir. Bu da matematik ve Türkçenin ağırlıklı olarak diğer branşlardan daha önemli olduğunu göstermektedir.

Türkçe Matematik Kursu

Geçmişten günümüze kadar yapılan üniversiteye giriş sınavlarında belirleyici etken olarak matematiği söyleyebilirdik. Fakat yenilenen sınav sisteminde artık Türkçe’nin de matematik kadar önemli olduğunu söyleyebiliriz. Hatta yapılan açıklamalar ile beraber Türkçe ve matematik katsayısı eşit hale gelmiştir. İki sınav sistemi arasındaki bir diğer fark ise üniversite adayı öğrenciler sadece kendi alanlarında sınava girebilecekler. Eski sınav sisteminde öğrenci her alanda kendini denerken yenilenen sınav sistemininde bunun önüne geçildiğini söyleyebiliriz.

Eğitim hayatının en önemli aşamalarından biri olan üniversiteye giriş sınavının değişmesi ile beraber öğrenciler ile pek çok kurum yeniliklere gitmiştir. Yeni sınav sistemine uygun çalışma programları, kaynak temini, ders programları belirlemektedir. Ortadoğulular eğitim kurumları TYT ve YKS’ye uygun en güncel dershane olarak eğitim öğretim hizmeti vermekteyiz. Ankara dershanesi olarak bilinen kurumumuz Ankara TYT – YKS eğitimimizde öğrencilere pek çok ayrıcalık sağlamaktadır. Gelin bu ayrıcalıklardan kısaca bahsedelim. Ankara dershanesine kayıt olan öğrenciler psikolog ve eğitim koçları ile görüşmektedir.

Hedefleri, isteklerini, becerilerini öğrenmek adına düzenlediğimiz ilk tanışma ile beraber öğrencilerimizin TYT – YKS sınavına en iyi şekilde hazırlamak ve eksiklerini belirlemek adına seviye tespit sınavı uygulamaktayız. Sınav sonuçlarına göre öğrencilerimizi sınıflara yerleştirmekteyiz. Daha sonrasında TYT – YKS eğitimlerimize başlamaktayız. Ankara dershanesi olarak öğrencisinin üzerinde yenilenen sınavın kaygısı bulunmamaktadır.

Psikolojik danışmanlarımız öğrencilerimizi yenilenen sınav sistemine psikolojik olarak da hazırlamaktadır. Ankara dershanesi olarak TYT ve YKS’ye uygun zengin kaynaklar ve her hafta düzenli olarak deneme sınavları ile rakiplerinden bir adım önde olmalarını sağlamaktayız. Ankara dershanesi olarak diğer avantajlarından bahsedecek olursak ; bireysel etüt kolaylıkları, butik eğitim anlayışı ile beraber sınıflarda 8 – 10 öğrenci yer almaktadır.

Ankara TYT – YKS eğitimlerinden yararlanmak adına sizleride kurumumuza davet ediyoruz.

İlginizi çekebilir: Özel Ders Nedir ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir