• OPAL

  Ortadoğulular Prestij Akademi Lisesi

  Ayrıntılar
 • Psikolog ve Rehberlik Hizmetleri

  Ortadogulular Prestij Akademi Lisesi

  Ayrıntılar
 • Ögrenci Koçlugu

  Ortadogulular Egitim Koclugu Merkezi

  Ayrıntılar
 • Veli Bilgilendirme Sistemi

  Ortadogulular VEli Bilgilendirme Merkezi

  Ayrıntılar
 • Yaz Okulu

  Yaz Okulu

  Ayrıntılar

Ankara Butik Dershaneler

ankara-butik-dershaneler

ankara butik dershaneler

Ankara Butik Dershaneler 

Butik Dershanemizde  4-6 kişilik sınıflarda öğrencilerin öğrenme düzeylerine ve eğitim durumlarına göre eğitim yapılarak kişiye özel ders programları çıkarılarak öğrenicinin başarı düzeyi maksimuma çıkarılma amaçlanmıştır.

Her öğrencinin öğrenme düzeyi ve öğrenme için ayrılması gereken süre farklı olmaktadır. . Kalabalık sınıflarda öğrenme zamanı zor ve uzun olmaktadır. Az öğrencinin bulunduğu butik dershane sınıflarında öğrenci başına düşen zaman artacağı için öğrenimin kalitesi ve verimliliği artarak öğrencinin başarısını artırmaktadır.

Butik dershanelerde öğrenci sayısının az olmasının getirdiği avantajlardan biri de öğrenci takibinin kolay yapılabilmesidir. Yapılan deneme sınavları ayrıntılı bir şekilde incelenir ve öğrencilerin eksikleri tam olarak belirlenir. Daha sonrada o eksik konulara uygun çalışma programları düzenlenir.

Ankarada Eğitim veren kurumumuzda butik dershane eğitimleri ile başarılı öğrenciler yetiştirilmiş olup, sınavlarda %100 başarı görülmektedir.

Ankaranın bir çok semtinde şubesi olan kurumumuz Butik Dershane Ankara, Kızılay Butik Dershane , Çayyolu butik dershane, ümitköy butik dershane, Eryaman butik dershane aradığınız evinize en yakın yerde eğitim alabilirsiniz.

 

Etiketler:
ankara butik dersane, ankara butik dersaneler, ankara butik dershane, ankara butik dershaneler, ankaradaki butik dersaneler, ankaradaki butik dershaneler, ankara birebir dershane, ankara merkez dershane, ankara kızılay en iyi dershane, ankara en başarılı dershane, ankaranın en iyi dershaneleri, birebir butik dershane, ankara birebir dershane

 

Etiketler:

  ankara en iyi dershaneleri , ankaranın en iyi butik dershaneleri , ankara daki en yi butik dersane  ,
butik dershane butik dershane ankara öğrenci koçluğu ankara ankara temel liseler ankara özel okul butik dershane ankara en iyi kolejler web tasarım ankara